Jestem autorem książki „Zajść w Ciążę” – przewodnika dla par starających się o ciążę. kub książkę
strona główna / Konsultacje  /  Leczenie niepłodności  /  Rodzaje leczenia niepłodności  /  Leczenie z wykorzystaniem nasienia dawcy

Informacje na temat wizyt i leczenia

Każda wizyta jest inna, tak jak problem, z którym mamy do czynienia. Konsultacja pary zgłaszającej się w związku z trudnościami z zajściem w ciążę wygląda inaczej niż na przykład wizyta kontrolna w II trymestrze ciąży. W swojej praktyce kieruję się zasadą indywidualizowania podejścia i leczenia, ściśle współpracuję z innymi specjalistami - psychologiem, genetykiem klinicznym i dietetykiem. Poniżej omawiam ogólne informacje na temat rodzajów wizyt, tutaj dowiecie się też Państwo w jaki sposób się do nich przygotować.

Leczenie z wykorzystaniem nasienia dawcy

W przypadku braku możliwości uzyskania plemników niektóre pary stają przed wyborem użycia nasienia dawcy. Współpracuję z Europejskim Bankiem Nasienia, za pośrednictwem którego można uzyskać komplet informacji na temat dawcy (badania krwi, szczegółowe cechy fizyczne, intelektualne, osobowościowe). Leczenie tego typu może być szczegółowo omówione podczas konsultacji i w trakcie diagnostyki.