Jestem autorem książki „Zajść w Ciążę” – przewodnika dla par starających się o ciążę. kub książkę
strona główna / O mnie

Kilka faktów o mnie

Szanowni Państwo,
Witam na mojej stronie. Jestem ginekologiem – położnikiem, specjalistą endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, autorem książki „Zajść w Ciążę”. Zapraszam do zapoznania się z informacjami na temat mojej praktyki.

Na stronie znajdziecie Państwo informacje na temat rodzajów wizyt i usług medycznych, które wykonuję. Dowiecie się tu Państwo jak się przygotować do wizyty, jak zarezerwować wizytę i gdzie się udać.

Szkolenie zawodowe odbyłem w czołowych klinikach leczenia niepłodności w Polsce i Wielkiej Brytanii. Posiadam certyfikację z medycyny rozrodu wydaną przez British Fertility Society (Brytyjskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu).
 

Pracuję w Klinice Rozrodczości i Ginekologii Endokrynologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Moje zainteresowania naukowe skupiają się na niepłodności męskiej i leczenia niepłodności u par z wcześniejszymi niepowodzeniami leczenia. W ramach prywatnej praktyki prowadzę konsultacje z ginekologii, położnictwa, planowania ciąży, leczenia niepłodności i niepłodności męskiej. Moją zasadą jest indywidualne podejście do problemów każdej pacjentki, pacjenta czy pary.
 

Jako Ekspert stowarzyszenia Nasz Bocian, na forum internetowym (www.nasz-bocian.pl) odpowiadam na pytania pacjentów związane z niepłodnością męską i poronieniami. Jestem autorem książki „Zajść w Ciążę” – poradnika dla par planujących poszerzenie rodziny i starających się o ciążę.